Relaksująca kąpiel – kule kąpielowe. Bielenda olejek do kąpieli.

Po ciężkim, męczącym, pełnym stresu dniu w pracy idealnym rozwiązaniem może okazać się relaksująca i aromatyczna kąpiel.
Wypełniona gorącą wodą wanna może stać się małym domowym spa. Kąpiel z bąbelkami, dużą ilością piany kojąco wpłynie na zszargane nerwy i zapewni zdrowy sen, dzięki któremu następnego dnia wstaniemy pełni energii i gotowi do podjęcia wyzwań czekających na nas w pracy, życiu osobistym. Podczas wieczornego spa można również zastosować olejki zapachowe do kąpieli. Aromaterapia jest metodą, którą stosowały już nasze babcie, nie tylko uspokajają, ale wspomagają także w walce z początkami przeziębienia.

 
Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów, np. bielenda olejek do kąpieli. Zapach czy charakterystyczne właściwości każdy powinien dobrać indywidualnie. By domowe spa było pełne warto dodać kule kąpielowe. Oprócz pięknych aromatów, pielęgnują także naskórek- nawilżając i złuszczając, dzięki czemu skóra staje się delikatna, miękka.
Poprzez zastosowanie wyżej wspomnianych produktów codzienna kąpiel nie jest nudna, potrafi sprawić dużą przyjemność i mieć korzystny wpływ na zdrowy wygląd i samopoczucie.

 

Author: badgermining.com.pl