Olśniewający uśmiech – pasty do zębów;. Szczoteczka międzyzębowa.

Piękny uśmiech- o nim marzy miliony ludzi. Patrząc na ekrany telewizorów, w widzimy w filmach, reklamach aktorów o zniewalających białych zębach. Zastanawiamy się wówczas czy to efekty zabiegów wybielających i sami pędzimy do sklepów po pasty wybielające czy do dentysty, gdzie poddajemy się żmudnym procedurom, by tylko osiągnąć zamierzony efekt bieli.
Codzienność jednak sprawia, że nasze zęby stają się z dnia na dzień coraz bardziej żółte i osadza się na nich warstwa kamienia nazębnego. Nasze diety bogate są w produkty, które niestety nie sprzyjają zachowaniu białego uśmiechu. Kawa, herbata powodują odkładanie się osadów i niweczą kosztowne zabiegi dentystyczne.

 
Dla podtrzymania efektów wybielania nie trzeba rezygnować z ulubionych potraw wystarczy odpowiednia higiena. Pasty do zębów powinny profesjonalnie dbać o szkliwo, dlatego warto w tym przypadku zasięgnąć opinii zaufanego stomatologa. Stosowanie nici dentystycznej czy specjalnych szczoteczek jak np. szczoteczka międzyzębowa zapobiega odkładaniu się nadmiernych ilości osadów i kamienia nazębnego. Należy również pamiętać, że zęby trzeba myć po każdym po posiłku, pozwoli to jak najdłużej utrzymać efekty zabiegów wybielających i cieszyć się pięknym uśmiechem.

 

Author: badgermining.com.pl