Piękne rzęsy – regenerum do rzęs serum do rzęs: skład

Oczy są zwierciadłem duszy, każda kobieta doskonale o tym wie. To właśnie perfekcyjny makijaż oczy powinien przyciągać największą uwagę. Poszukujemy więc coraz lepszych tuszy do rzęs- ten pogrubiający, ten wydłużający. Nasze rzęsy stają się jednak coraz bardziej cienkie i o zgrozo coraz ich mniej. Tutaj z pomocą przychodzi regenerum do rzęs serum do rzęs.
Dzięki tego typu środkom, rzęsy z upływem czasu nabierają wyrazistości, stają się długie, gęste i mocne. Przez to właśnie dużo łatwiejsze stanie się używanie tuszy.

 
Regenerum do rzęs skład ma bardzo prosty. Zawiera lipooligopeptydy, które pobudzają cebulki rzęs. Włoski rosną szybciej, są mocniejsze i gęstsze. Większość również posada w swoim składzie substancje kojące, łagodzące jak np. aloes, wyciąg ze świetlika, prowitaminę B5.
Stosowanie serum do rzęs jest niezwykle proste. Po zmyciu makijażu nakłada się środek dokładnie tak samo jak najzwyklejszy tusz do rzęs. Oprócz tego za pomocą pędzelka nanosi się niewielką warstwę regeneruj na nasadę, tzn. mniej więcej tak jak przy użyciu eyelinera. W pierwszym etapie powinno się używać go co noc, po uzyskaniu oczekiwanych efektów, wystarczy 2 razy w tygodniu.

 

Author: badgermining.com.pl